Ohňostroje
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Máte pocit, že velké firmy vám nedokáží v nízké cenové relaci vyhovět??

Celkem hlasů: 8108
Zajímavé akce

O cenách

Každému zákazníkovi hledáme co nejpřijatelnější podmínky a celý výsledek je postavený na dohodě.

Upozornění: Cena je především závislá na použitém materiálu. To znamená kvalitě(čistotě barev a použitých surovinách s přesností zpracování jednotlivých efektů) a průměru(s průměrem výrobků se zvedá množství použité směsi a v závislosti na kvalitě i cena.) Příklad:rozmet kulové pumy o průměru 45milimetrů do nedávna používané ve II.třídě se pohybuje okolo 10metrů a to ve výšce 30 až 40metrů zatím co při průměru 100milimetrů je výška sto až stodvacemetrů a rozhoz 50metrů s daleko větší pestrostí při výběru efektů.Cenový rozdíl proto v závislosti na kvalitě jednoho výrobku může představovat stokoruny a někdy i tisíce. Proto se ohňostroje sestavují na základě důležitých informací a požadavků jako je místo,vzdálenost odpalu,počet a pozice diváků případně příležitost k jaké je akce určena.

Jedna z věcí na kterou narážím je diskuze a dotazy na téma malé a velké ohňostroje.
Ve své podstatě mám raději když mi zákazník řekne“chtěl bych ohňostroj,ale mám na něj (např.) jen 3tisíce :- ( . Paušální zadávání typu 10tisíc malé 30tisíc velké a 99tisíc veliké…. mi zkrátka nesedí!!!
Při zadáním podmínek jako je cena, místo odpalu,počet diváků Vám rád po té nabídnu možné i nemožné.
Osobní zkušenost mám tu,že námi vytvořené ohňostroje již do 10tisíc Kč jsou opětovně navštěvované a účast mnohdy nekončí u stovky lidí.
Jsou však zákazníci kteří se chtějí vytáhnout a zviditelnit a pak už kouzla třeba se změnou scény nebo netypické prvky nestačí a je třeba kulovaná. I tam jsou řešení,ale musí se počítat,že při nižší ceně např. do zmíněných deseti tisíc se délka ohňostroje patřičně zkrátí.

Závěr:

představa rozpočtu na soutěžní ohňostroj Ignis Brunensis kde by byla částka 50 000,-Kč

je nesmyslná,ale například pro firemní nebo obecní oslavu je velmi slušná a na ohňostroj pro školku asi tak trochu mírně řečeno přehnaná.


Orientační cena exteriérového ozvučeného ohňostroje: 5 minut ~ 9 tisíc Kč.
Orientační cena interiérového ohňostroje
: 2minuty ~ 9 tisíc Kč

Orientační cena kompaktního ohňostroje: 25sec -130,-Kč ⇒ ale také třeba 3500,-Kč

"Ceny jsou opravdu plus mínus autobus "